Czym wyróżniają się modele Frederique Constant Manufacture?

Czym wyróżniają się modele Frederique Constant Manufacture?

Wyroby Frederique Constant Manufacture to klasa sama w sobie i prawdziwy kunszt szwajcarskiego zegarmistrzostwa. Marka, powstała w 1988 roku w Genewie przez lata swojej działalności rozwijała się, podbijała świat niepowtarzalnymi czasomierzami, doskonaliła stosowane technologie, podążając za modą, a jednocześnie trwając wiernie przy tradycji. 

Te czasomierze przede wszystkim charakteryzują się wysoką jakością przy wykorzystaniu najlepszych materiałów do ich wykonania i zachowaniu najwyższej precyzji w procesie produkcji. Wyroby Frederique Constant Manufacture wyróżniają się też swoim uniwersalizmem, wielofunkcyjnością i ekskluzywnym designem. Do wyboru mamy modele damskie i męskie, w różnych kształtach, wzorach i kolorystyce, każdy więc dobierze idealny zegarek do swojego indywidualnego stylu lub na niezapomniany prezent dla bliskiej osoby. 

 

Jakie typy modeli Frederique Constant Manufacture proponujemy?

Oferujemy bardzo szeroki wybór wzorów i modeli w zależności od osobistych preferencji naszych klientów. Dla kobiet, które gustują w stylu retro polecamy elegancki model Art Déco z ciekną kopertą, dającą poczucie, że nic nie obciąża przegubu Twojej dłoni. Dla mężczyzn w ofercie mamy szeroki wybór prestiżowych zegarków z metalową bransoletką lub ze skórzanym paskiem do eleganckich stylizacji, jak i do tych casualowych. Natomiast dla wszystkim idących z duchem czasu odpowiedni będzie zegarek z serii Frederique Constant Automatic z automatycznym mechanizmem, czy nowoczesne Smartwatche wykonane przy zastosowaniu innowacyjnych technologii. Na szczególną uwagę zasługuje również model Constant Heart Beat posiadający niewielki otwór w cyferblacie i umożliwiający tym samem obserwowane jego działającego perfekcyjnie wnętrza. 

Wszystkich poszukujących zegarka, który łączy w sobie wysoką jakość, funkcjonalność i jednocześnie podkreśli swoim designem osobowość właściciela, zapraszamy do wybrania odpowiedniego modelu dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top