Frezowanie systemem cnc

Frezowanie systemem cnc

Frezowanie cnc i toczenie

Frezowanie nie należy do szczególnie trudnych prac. Natomiast technologie sprawiają, że współcześnie jesteśmy w stanie wykonać takie frezy, których stworzenie ręcznymi obrabiarkami byłoby niemożliwe. Frezowanie cnc oznacza, że frezować można tylko w jednej płaszczyźnie i na określoną głębokość. Zaprojektowanie wytycznych powoduje, że straty, czyli elementy błędne nie powstają w ogóle. A elementy stworzone na podstawie projektu są idealne.

Cały proces charakteryzuje precyzja wykonania i powtarzalność. Firma specjalizująca się w serwisowaniu urządzeń przemysłowych, w produkcji i obróbce elementów metodą konwencjonalną i za pomocą systemu cnc powinna w swojej ofercie posiadać realizację toczenia i frezowania. Najczęstsze realizacje toczenia i frezowania cnc dotyczą wałów napędowych i osi, walców hutniczych, tłoczysk i tłoków, obudów łożysk, kół jezdnych, pierścieni, tulei i kołnierzy, kół zębatych, wózków jezdnych i innych urządzeń. Frezowanie cnc jest rodzajem obróbki, która wymaga niezwykłej precyzji. Frezowaniu ulegają płaszczyzny gwintów i rozmaitych powierzchni w różnych kształtach.

Celem jest uzyskanie produktu zgodnego z projektem w zakresie twardości, kształtu i chropowatości należy zastosować właściwe typy frezarek i frezów. Metoda, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów, wykorzystuje mikrokomputer i system cnc. Rodzaj frezowania oparty na zaprogramowaniu żądanych wytycznych. Dzięki temu każde zlecenie jest dokładnie odtworzone, a klient otrzymuje precyzyjny komponent.

Jak znaleźć profesjonalny serwis?

Profesjonalny serwis zajmujący się renowacją części do maszyn znajdziesz w Internecie, sprawdzając opinie klientów i oferty zakładów. Wysokiej klasy zakład powinien dysponować najnowszymi technologiami i frezarkami sterowanymi automatycznie. A doświadczony personel czuwa nad bezpieczeństwem i poprawnością realizacji zlecenia. Każdy klient liczy na nienaganne wykonanie zamówionego produkty. Frezowanie cnc jest wykonywane w metalu, tworzywach sztucznych i drewnie.

Sprawna realizacja i dokładność w odwzorowywaniu kształtów, wymiarów i zdobień są priorytetem dla zespołu specjalistów. Frezarki sterowane numerycznie są bardzo wydajne i dokładne. Swoje zastosowanie znajdują również w bardzo wymagającym przemyśle lotniczym. Najtaniej wychodzi produkcja seryjna danych komponentów, ponieważ w krótkim czasie frezarka jest w stanie wytworzyć serie idealnych produktów w atrakcyjnych cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top