Jakie efekty dają nici liftingujące?

Jakie efekty dają nici liftingujące?

Od wielu lat nici liftingujące cieszą się niesłabnącą popularnością. Bez wątpienia jest to jeden z najmniej inwazyjnych i bezpiecznych zabiegów przeciwdziałających starzeniu się skóry, stanowiący alternatywę dla chirurgii plastycznej. Nici liftingujące wykonane są tzw. polidioksanonu, czyli substancji czynnej, która wchłania się po około roku od aplikacji.

Jest to niezwykle ważne chociażby ze względu na późniejszy wygląd pacjenta. Niestety, decydując się na zabieg, mało kto pamięta, że twarz z biegiem czasu zmieni się. Gdyby nici nie rozpuszczały się, pozostałyby w tym samym miejscu, które być może aktualnie jest idealne, ale niekoniecznie będzie dobre w przyszłości. Nici liftingujące nie wywołują reakcji autoimmunologicznych.

Jak to działa?

Nici liftingujące aplikuje się obecnie nie tylko na twarz ale także na dowolną partię ciała np. szyję, dekolt, brzuch czy piersi. Zabieg polega na prowadzeniu nici liftingującej pod skórę przy użyciu bardzo cienkiej igiełki.  Nić ma za zadanie zrewitalizować skórę i wzmocnić ją od środka. Ponadto, nici wpływają na stymulację produkcji włókien kolagenowych, a tym samym stymulują naturalny proces regeneracji skóry. Efektem działania nici liftingującej jest przywrócenie danej części ciała do poprzedniego, naturalnego kształtu np. podniesieniu brwi czy opadających policzków.  Nici posiadają różną grubość, dzięki czemu z łatwością możemy dobrać odpowiednią nić do konkretnego elementu twarzy czy ciała. Dzięki zastosowaniu całkowicie bezpiecznego kremu znieczulającego, zabieg jest praktycznie bezbolesny. Efekty zaś widoczne bardzo szybko.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani przeprowadzeniem zabiegu aplikacji nici liftingującej pod skórę, na terenie Warszawy, zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej Kliniki. Z przyjemnością udzielimy Państwu odpowiedzi na każde pytanie. Zapewniamy wykonanie usług na najwyższym poziomie, profesjonalne doradztwo oraz korzystanie wyłącznie ze sprawdzonych produktów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top