Jonizowana woda – żywa, alkaliczna, zasadowa, samo zdrowie!

Jonizowana woda – żywa, alkaliczna, zasadowa, samo zdrowie!

Na rynku pojawiają się coraz powszechniejsze urządzenia, które poprawiają jakoś wody, powietrza, otoczenia, którym żyjemy. Ozonatory, jonizatory czy generatory wodoru są dostępne nie tylko dla wielkich przemysłów, szpitali, ale również dla naszego domowego zacisza, dzięki czemu możemy się cieszyć ich właściwościami również w domu!

Czym tak naprawdę są jonizatory wody?

To proste urządzenia, ale produkt, który dają – żywa woda alkaliczna – posiada szereg właściwości sprzyjających nasze zdrowie. Dzięki elektrodom oraz procesom elektrolizy, oddzielana jest woda o podwyższonym wskaźniku pH. Taka przefiltrowana woda zasadowa nadaję się do spożycia, a pozostałości po jonizacji, czyli woda zakwaszona, może zostać wykorzystana do czyszczenia powierzchni płaskich oraz owoców czy warzyw.
Jonizatory to również sposób na życie bardziej ekologiczne. Zamiast kupować butelkowaną wodę zwykłą czy jonizowaną, możemy sami ją wyprodukować. Najzdrowsza, jonizowana woda zawsze w domu – wystarczy tylko nabyć model odpowiedni do naszej kuchni. W MediaSklep24 do wyboru są jonizatory przenośne, imitujące czajniki elektryczne i działające jak dzbanki filtrujące oraz jonizatory przepływowe, podłączone bezpośrednio do rurociągu czy innego ujścia wody, umieszczane przy tradycyjnym kranie.

Dlaczego jonizowana woda jest taka cenna oraz korzystna?

Wszystko dzięki zwiększonemu stężeniu pH, dzięki czemu woda alkaliczna jest bardziej zasadowa od tradycyjnej wody kranowej czy butelkowanej. Taka ciesz posiada szereg właściwości, takich jak działania przeciwutleniające – spowalniające metabolizm komórek oraz proces starzenia się, odkwaszające organizm oraz nawadniające go znacznie lepiej od zwykłej wody.
Minimalna zmiana w naszym życiu, gdy i tak musimy spożywać przynajmniej dwa litry wody, pozwala nam na uzyskanie znacznie większych korzyści.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top