Kurs angielskiego – więcej niż się spodziewasz

Kurs angielskiego – więcej niż się spodziewasz

Kurs angielskiego – pod tym określeniem może kryć się bardzo wiele różnych przedsięwzięć, o rozmaitej jakości i skuteczności. Jeśli dokonamy złego wyboru, możemy wylądować w domu z pakietem nudnych materiałów, które szybko rzucimy w kąt, tracąc czas i pieniądze, a także na długo zniechęcając się do idei jakiegokolwiek dokształcania.

A angielskiego wcale się nie nauczymy. Właśnie dlatego warto podejść sumiennie do tematu zgłębiania ofert poszczególnych szkół językowych – i na tej podstawie dokonać świadomego wyboru. Niezależnie od tego, ile mamy lat, a także czy i kiedy mieliśmy ostatni kontakt z angielskim, w dobrej, wszechstronnej szkole językowej z pewnością znajdziemy coś dla siebie, co pozwoli przenieść znajomość tego języka na wyższy level.

American Academy: szyty na miarę kurs angielskiego

Szkołą językową, w której świetnie odnajdują się wszystkie grupy studentów jest bez dwóch zdań American Academy. Do wyboru są tu m.in. kurs angielskiego dla przedszkolaków, dla dzieci w wieku do lat 12 oraz kursy angielskiego przygotowujące do matury i egzaminu ośmioklasisty, a także dopasowane do potrzeb uczniów kursy indywidualne i grupowe, odbywające się w czasie i miejscach dogodnych dla klientów. American Academy to także specjalistyczne kursy dla poszczególnych grup zawodowych, np. pracowników służby zdrowia, sądów i administracji publicznej, a także wojska, policji i branży finansowej, a ponadto – studentów medycyny. Tym, co może bardzo pomóc w karierze jest też z pewnością kurs angielskiego biznesowego, dzięki któremu zyskamy pewność siebie i swobodę porozumiewania się w takich zawodowych sytuacjach, jak rozmowy z kontrahentami przez telefon, prowadzenie prezentacji oraz negocjacji, a także rozmów kwalifikacyjnych, a ponadto – tworzenia prawidłowych tekstów fachowych.

Kurs angielskiego: tak możesz spełnić marzenia

Odpowiedni kurs angielskiego może więc z pewnością przybliżyć do spełnienia marzeń – nie tylko o pracy życia, ale i o karierze z prawdziwego zdarzenia. Coś dla siebie znajdą w Amercian Academy nawet wokaliści, którzy śpiewając po angielsku, chcą wypadać naturalnie. Właśnie dla takich osób przeznaczony jest Vocal English Training; mogą wybierać spośród takich modułów, jak warsztaty chóralne – grupowe lub indywidualne, ćwiczenie dykcji, interpretacji i wymowy, a także wykonywanie tłumaczeń interesujących kursanta utworów muzycznych.

Kurs angielskiego – wysoki poziom dla każdego

Oczywiście możemy zdecydować się także na standardowy, a nie specjalistyczny, kurs angielskiego. W takim wypadku również należy spodziewać się szybkich postępów; o te łatwo pod opieką doświadczonych lektorów, wśród których znajdziemy nie tylko polskich nauczycieli, ale i amerykańskich native speakerów, którzy uczą zarówno właściwego akcentu, jak i ciekawostek na temat kultury Stanów. Grupy są niewielkie, najwyżej 6-osobowe, i to sami kursanci decydują o tym, jaka będzie tematyka zajęć. W American Academy nacisk kładziony jest na doskonalenie sprawności mówienia, umożliwiającej swobodną komunikację z obcokrajowcami.

http://americanacademy.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top