Potrzebni inżynierowie budowy…

Potrzebni inżynierowie budowy…

W najlepszej i najbardziej dynamicznej firmie w Polsce w zakresie usług budowlanych. Realizujemy inwestycje w całym kraju, więc na bieżąco udostępniamy informacje o wakatach i rekrutacji na naszej stronie — w każdym województwie znajdziesz u nas pracę. Kierownik budowy Budimeksa to profesjonalny znawca swojej dziedziny, wykwalifikowany pracownik, który ciągle się rozwija.

 

Praca — kierownik budowy dla inżynierów

 

Zapraszamy do składania aplikacji na stanowiska, które aktualnie są dostępne na naszej stronie. Wakat majstra budowy to wymagająca praca – Kierownik budowy musi być inżynierem budownictwa lub kierunków pokrewnych (m.in. środowiska), posiadać uprawnienia do zarządzania robotami budowlanymi oraz znajomość warunków kontraktowych FIDIC. Te podstawowe wymagania wiążą się z najwyższą jakością usług, które realizujemy — ich uzupełnieniem jest posiadanie doświadczenia w tym zakresie, kompetencji menadżerskich czy interpersonalnych, które ułatwią zarządzanie robotami.

 

Wiele z twoich umiejętności postaramy się doszkolić oraz poszerzyć, dzięki naszym programom rozwojowym oraz szkoleniowym — zaprojektowane z myślą o naszej firmie, specyfice oraz kulturze pracy. Inwestujemy w fachowców po swojemu, dzięki czemu utrzymujemy swój status na rynku. Nasze projekty często odbywają się w środowisku międzynarodowym, więc komunikatywność w języku angielskim (lub innym obcym) będzie dla nas ogromną zaletą — zapewnimy Ci również dofinansowanie na podrasowanie języka na wyższy poziom.

 

Majster budowy do nadzoru robót

Twoim obowiązkiem będzie praca nad dziennikiem budowy, w którym znajdą się informację na temat robocizny, postępów prac i ich zgodności z harmonogramem czy kontaktem, wszelkimi wydatkami oraz materiałami, które są niezbędne do kontynuowania inwestycji — to wymagająca praca. Kierownik budowy będzie za nią doceniany również przez benefity typu prywatne ubezpieczenia zdrowotne i na życie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top