Rolety plisowane

Rolety plisowane

Okno pozbawione rolet czy żaluzji wydaje się nieco puste, dlatego warto zadbać o jego estetyczną oprawę. Jeśli nie lubisz potężnych osłon okien, zdecyduj się na jedno z najmodniejszych i najnowszych rozwiązań, jakim są rolety plisowane. To efektowny sposób, który sprawdzi się w każdym domu.

Czym są rolety plisowane?

Masz dość ciężkich zasłon, które szybko okrywają się kurzem? Mimo to nie chcesz rezygnować z eleganckiej oprawy okna? Zdecyduj się na jedno z najbardziej nietuzinkowych rozwiązań, jakim są Wrocław plisy. To pomysł, który jest dostępny na rynku stosunkowo od niedawna, a zachwycił jak dotąd wiele osób. Wszystko za sprawą ich funkcjonalności. Rolety te są bardzo lekkie w swojej konstrukcji. Pojedynczy materiał w trakcie zwijania składa się w efektowną harmonijkę. Nadaje wnętrzu wrażenie przestronności, a także przytulny klimat. Wygląd tego rodzaju rolet doskonale sprawdza się w przypadku każdego rodzaju pomieszczenia oraz stylu, w jakim aranżujemy dom.

Dlaczego warto wybrać plisy?

Za wyborem rolet plisowanych przemawia ogrom ich zalet. Przede wszystkim są one niezwykle proste w obsłudze, a jednocześnie bardzo wygodne. Dzięki temu to świetny sposób na zasłonięcie okna w kuchni czy w łazience. Każdy sobie poradzi z użyciem takich rolet i będzie z nich bardzo zadowolony. Do zwijania oraz rozwijania plis służą niewielkie rączki znajdujące się przy krawędziach tkaniny. Dodatkowo rolety te zapewniają brak prześwitów po bokach. Materiał jest dokładnie schowany w prowadnicach, co sprawia, że promienie słońca nie mają jak wpadać przez szczeliny. Plisy pomagają w skutecznym wyciszeniu wnętrza oraz mają właściwości termoizolacyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top