Stan deweloperski i co dalej?

Stan deweloperski i co dalej?

Domy wolnostojące w stanie deweloperskim mają jeden niepodważalny atut. Można je dopasować do swoich oczekiwań zaaranżować według własnego gustu. Takie są nasze domy jednorodzinne. Żory mogą pochwalić się jednak deweloperem, który jest solidny i buduje domy z najwyżej klasy materiałów. To Kachel Development.

Wszystko zgodnie z umową

Dom w stanie deweloperskim nie będzie domem pod klucz. To, czego można oczekiwać zależy od umowy, jaką podpisuje się z deweloperem. W przypadku Kachel Development, zaawansowany stan deweloperski obejmuje m.in.: budynek w stanie surowym ocieplony styropianem i otynkowany, ocieplony dach wyłożony dachówkami Creaton, drzwi frontowe i ciepłe drzwi tylne, okna trzyszybowe, parapety zewnętrzne i wewnętrzne, ściany działowe i płyty kartonowo- gipsowe otynkowane tynkiem Knauf, wylewka betonowa, instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne i do CO, ocieplony garaż z segmentową bramą, gotowy podjazd, opaska wokół domu i taras wyłożone ozdobną kostką brukową oraz wyrównany i uporządkowany teren wokół nieruchomości.

Ponadto istnieje możliwość zmiany np. układu pokojów lub przekształcenia garażu na inne pomieszczenie. Pełen spis użytych podczas budowy materiałów znajduje się w zawartej umowie.

Jakie prace przed nami?

Domy jednorodzinne w mieście Żory umożliwiają wykończenie domu według upodobań. Należy się jednak liczyć z pracami wykończeniowymi. Żeby wprowadzić się jak najszybciej potrzebny jest plan. Zaczynamy od rozważenia, czy chcemy wprowadzać dodatkowe zmiany, np. liczba gniazdek elektrycznych, oświetlenia, wejść do telewizji i internetu. Dopiero po tym przechodzimy do remontu.

Do prac wykończeniowych należą m.in. montaż ościeżnic na drzwi, malowanie sufitu, a następnie malowanie lub tapetowanie ścian, prace wykończeniowe w kuchni i łazience: w tym kafelki, sprzęt AGD, podłączenie urządzeń sanitarnych, a na końcu montaż podłóg i drzwi. Dopiero wtedy można zacząć aranżację mebli, ustawianie dekoracji i dopełnienie wystroju.

Po tych pracach można powiedzieć: jestem we własnym domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top