Tissot Couturier – zegarki męskie dla najbardziej wymagających

Tissot Couturier – zegarki męskie dla najbardziej wymagających

Dla wielu osób ważne jest, aby kupowany zegarek był nie tylko skutecznym czasomierzem, ale też wspaniałym podkreśleniem naszego stylu oraz urody. Wiedzą o tym także szwajcarscy zegarmistrzowie, stojący za serią zegarków męskich Tissot Couturier. To właśnie one uchodzą obecnie za jedne z najbardziej stylowych, zaś panowie z całej Europy każdego roku sięgają po zegarki Tissot. Co jest tak wspaniałego w serii Couturier?

Klasyczna forma, nowoczesne wnętrze

Zegarki z serii Tissot Couturier posiadają tradycyjną, okrągłą kopertę. Producent stawia tu bowiem na klasyczny kształt, który pozwoli nam na wkomponowanie zegarka w każdą kreację. Bez względu na to, czy zamierzamy ubrać go na spotkanie w firmie, czy też codzienne wyjście do sklepu, czasomierz Couturier zawsze pozwoli nam poczuć się pewnie i stylowo. Na uwagę zasługuje tu także sam mechanizm automatyczny Powermatic 80.

Stosowany w modelach Automatic, odznacza się on wyjątkową precyzją odmierzania czasu. Dostępne są także modele Quartz, wykorzystujące bardziej tradycyjne mechanizmy kwarcowe. Bez względu na nasz wybór, możemy mieć stuprocentową pewność, że zakupiony czasomierz będzie nam służyć przez wiele lat. W bardziej zaawansowanych modelach znajdziemy nawet podręczne funkcje dodatkowe, do których zaliczyć można chociażby datownik, stoper, a nawet tachymetr.

Zróżnicowanie modeli

Oprócz wyżej wspomnianych funkcji, zegarki Tissot Couturier oferują nam także szeroki wybór designów, pozwalających na skuteczne dobranie czasomierza. Znajdziemy tu więc tarcze zarówno białe, jak i czarne, a także designy bardziej minimalistyczne, jak i te z dodatkowymi akcentami. Każda z tarcz jest jednak tak samo czytelna, dzięki czemu szybkie sprawdzenie godziny nie będzie dla nas problemem, nawet w najbardziej słoneczne dni.

Na uwagę zasługuje także wodoszczelność tych czasomierzy, umożliwiająca zanurzenie się z nimi na głębokość do 100 metrów. Średnice kopert wynoszą 39 oraz 41 mm, zależnie od modelu. Możemy także wybrać zarówno solidne, skórzane paski, jak i bransoletki ze stali szlachetnej. Bez względu na nasze oczekiwania, znalezienie nowego ulubionego zegarka z serią Couturier jest niezwykle proste!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top