Wampirzy lifting. Co to jest, dla kogo i jak wygląda zabieg?

Wampirzy lifting. Co to jest, dla kogo i jak wygląda zabieg?

O wampirzym liftingu słyszeliście już pewnie nie raz… Nazwa tego zabiegu brzmi demonicznie, jednak, paradoksalnie, jest to jeden z najbardziej naturalnych, bezpiecznych zabiegów dostępnych w gabinetach i salonach piękności. Na czym polega wampirzy lifting? Kto może i powinien z niego korzystać? Jakich efektów można się spodziewać?

Wampirzy lifting to metoda wykorzystująca naturalną krew osoby poddającej się zabiegowi. Stąd wzięła się jego oryginalna nazwa. Co warto wiedzieć o tym zabiegu? Zapraszamy do lektury naszego miniprzewodnika po wampirzym liftingu.

Efekty wampirzego liftingu

Wampirzy lifting to zabieg, który pomoże nam zredukować zmarszczki, zregenerować skórę i zlikwidować wszelkiego rodzaju niedoskonałości, wygładzić cerę i odmłodzić ją, poprawić jej napięcie i wyrównać koloryt. Do zabiegu kwalifikują się osoby mające problemy z łysieniem plackowatym, trądzikiem, cellulitem i rozstępami.

Osocze bogatopłytkowe

Przed rozpoczęciem wampirzego liftingu specjalista pobiera od pacjenta kilka mililitrów jego krwi, która następnie w specjalnie do tego przeznaczonym urządzeniu odwirowywana jest do uzyskania osocza bogatopłytkowego (PRP – Plateled Rich Plasma). Substancja ta jest bogata w płytki krwi i czynniki wzrostu stymulujące procesy wzrostu, które pobudzają inne komórki do podziału i intensyfikują odnowę biologiczną tkanek skóry. Wstrzykiwane następnie pod skórę osocze powoduje intensywną biostymulację. Komórki macierzysta zaczynają się namnażać, fibroblasty zaczynają wytwarzać kolagen, tworzą się nowe naczynia krwionośne.

Dla kogo wampirzy lifting?

Wampirzy lifting to zabieg, z którego powinni korzystać w szczególności zwolennicy produktów naturalnych oraz osoby z różnych powodów wolące uniknąć stosowania botoksu i operacji plastycznych wymagających ingerencji chirurgicznej. Wampirzy lifting to także doskonałe rozwiązanie dla pacjentów z ryzykiem wystąpienia alergii. Preparat powstały z własnej krwi jest biologicznie obojętny i nie niesie ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top