Baterie natryskowe pod prysznic

Baterie natryskowe pod prysznic

Aby cieszyć się w pełni z kąpieli lub prysznica warto jest zainwestować w wysokiej jakości głowice do baterii oraz zestaw natryskowy. Odpowiednio dobrana bateria sprawi, że będziemy czuć się komfortowo. Na co zwrócić uwagę? Bateria powinna być idealnie dopasowana do rozmiarów prysznica lub wanny. Nie może być ani za duża, ani za mała. Rączka prysznicowa powinna być ruchoma, tak aby swobodnie móc sterować strumieniem wody. 

 

Zestaw natryskowy – podstawa funkcjonowania prysznica

Zestaw natryskowy zawiera głowice prysznicowe wraz z rączką prysznicową. Bez nich nie można zorganizować długich kąpieli i szybkiego prysznica. To właśnie dzięki baterii możliwe jest napuszczanie wody do wanny lub natrysk pod prysznicem. Jest to niezbędne wyposażenie każdej wanny i prysznica. Oczywiście nie należy zapominać także o właściwej wannie lub brodziku najlepiej z dodatkową powłoką antypoślizgową. Powłoka zabezpiecza przed upadkiem i poślizgnięciem się. Ma to szczególne znaczenie wtedy, gdy kąpią się osoby starsze lub dzieci. 

 

Głowice prysznicowe – kolekcja Derby

W sklepie internetowym vigourpolska.pl znajdziecie wysokiej jakości głowice prysznicowe z kolekcji Derby. Czym się ona wyróżnia? To eleganckie, klasyczne i subtelne artykuły, które pasują do łazienki wykończonej w stylu nowoczesnym, minimalistycznym i glamour. Głowice do baterii mają chromowane wykończenie. Chromowanie daje gwarancję zachowania naturalnego designu i wyglądu baterii nawet po wielu latach eksploatacji i kontaktu z wodą. Bateria prysznicowa z kolekcji Derby jest ponadczasowa i łatwo ją zestawić z innymi akcesoriami łazienkowymi. Prosta forma i tradycyjny kształt sprawiają, że natrysk nie jest trudny w obsłudze. 

 

Akcesoria do łazienki od marki Vigour

Decydując się na zakup akcesoriów do łazienki od marki Vigour macie pewność, że produkty będą Wam służyły przez wiele długich lat. Materiały wykorzystane do ich produkcji są odporna na działanie wody, osadu, wilgoci oraz zmiany temperatur. 

Powrót na górę