Idealne płaszczyki zimowe damskie istnieją? Sprawdź sklep Tatuum!

Idealne płaszczyki zimowe damskie istnieją? Sprawdź sklep Tatuum!

Jakie płaszczyki zimowe damskie są modne?    

Płaszczyki zimowe damskie z pikowanymi rękawami długie płaszcze pikowane z kapturem i wysoką stójką, które ogrzeją w zimowe wieczory, a może płaszcz w kolorową kratę albo prosty, klasycznie i gładko wykończony pod szyją? To wszystko znajdziesz na stronie internetowej sklepu Tatuum lub stacjonarnie! Paleta kolorów jest naprawdę szeroka. W ofercie mają płaszczyki zimowe damskie w kolorze klasycznej czerni, przez czerwienie, neonowe jaskrawości, biel, butelkowe zielenie, stonowane szarości, rubinowe blaski, pastelowe odcienie, aż do głębokich granatów. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!    

Kaszmir — niesamowita miękkość w Twojej szafie!     

Jest to tkanina z wełny kóz kaszmirskich, która charakteryzuje się wyjątkową puszystością i miękkością. Warto zaznaczyć, że ubrania wykonane z kaszmiru są o wiele bardziej ciepłe od produktów z owczej wełny, a jego dodatek do innych materiałów zapewnia większy komfort noszenia. Ta tkanina jest nieprawdopodobnie sprężysta i elastyczna, co powoduje, że trudno ją zgnieść oraz bardzo łatów ułożyć. Bardzo ważna jest pielęgnacja kaszmiru, która musi być delikatna. Ubrania pierzemy ręcznie w letniej wodzie z dodatkiem specjalnego płynu do prania wełny. Odzież wierzchnią najlepiej byłoby oddać do specjalnej pralni chemicznej, która profesjonalnie zajmie się Twoim ubraniem, abyś Ty mógł lub mogła cieszyć się nim przez wiele sezonów.    

Wełna — naturalne, piękne włókno    

Wełna jest naturalnym włóknem pochodzenia zwierzęcego. Bardzo wolna chłonie wodę z zewnątrz, co powoduje, że idealnie sprawdzi się przy produkcji płaszczy, kurtek lub marynarek. Wprawdzie pozwala skórze oddychać, ale nie nadaje się dla osób z cerą wrażliwą i może uczulać. Jeżeli wybrane przez nas ubranie ma bezpośrednio dotykać naszej skory, to zalecamy wybór mieszanki wełny z innymi włóknami. Wełna bez jakichkolwiek domieszek nadaje się raczej do okryć wierzchnich.    

Powrót na górę