Laboratoria krwi w Poznaniu

Laboratoria krwi w Poznaniu

Nie ulega wątpliwości fakt, iż w Poznaniu znajduje się wiele laboratoriów, w których można poddać się badaniom krwi. Wybierając odpowiednie dla siebie warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów takich, jak:

  • Lokalizacja i dojazd – jest to niesamowicie ważne z kilku powodów. Po pierwsze – na badania krwi przychodzi się na czczo, a więc dobrze aby znajdowało się dość blisko miejsca zamieszkania pacjenta. Po drugie – jeżeli pacjent nie jest zmotoryzowany ważne jest, aby był dobry dojazd komunikacją miejską i Nasze laboratorium to zapewnia. Po trzecie – w niedalekiej odległości od Naszego laboratorium znajduję się punkty handlowo – usługowe, w których po badaniu pacjent może coś zjeść, bądź kupić coś do zjedzenia, zanim wróci do domu i zje śniadanie.
  • Zakres usług ważne jest na przykład to, czy w danym laboratorium można na przykład wykonać badanie krzywej cukrowej albo pobrać krew od małych dzieci, z którymi nierzadko bywają problemy.
  • Personel musi posiadać odpowiednie kompetencje oraz być empatyczny – tyczy się to w szczególności tych pacjentów, którzy boją się igły oraz najmłodszych, u których strach miewa naprawdę duże oczy.
  • Higiena utrzymywana w laboratoriach musi być standardem i być na najwyższym poziomie z uwagi na możliwość skaleczenia się czy zarażenia np chorobą zakaźną. Utrzymanie czystości i sterylności dają gwarancję bezpieczeństwa zarówno dla personelu, jak i dla pacjentów.
  • Poradnie – możliwość szybkich konsultacji wyników badań z lekarzem rodzinnym czy ze specjalistą jest niezwykle ważna. Często przesądza ona również o szybkim i efektywnym postawieniu diagnozy czy podjęciu leczenia.

Nasze laboratorium badania krwi poznań spełnia wszystkie powyższe punkty. Znajduje się w świetnej lokalizacji z dobrym dojazdem komunikacją miejską oraz dysponuje własnym parkingiem, świadczy szeroki zakres usług prywatnie oraz na NFZ, ma wykwalifikowany oraz empatyczny personel, higiena jest na najwyższym poziomie a w budynku Przychodni znajduje się gabinet lekarza rodzinnego oraz poradnie specjalistyczne z wielu dziedzin medycyny.

 

Najserdeczniej jak potrafimy zapraszamy do Naszego laboratorium mieszczącego się w Przychodni Alterida w Poznaniu przy ulicy Haliny 14, przy granicy ze Swarzędzem. Oferujemy usługi zarówno na NFZ, jak i odpłatnie.

Powrót na górę