Najlepsze hotele na Mazurach

Najlepsze hotele na Mazurach

Mazury nazywane są zielonymi płucami Polski. Bardzo często kuszą swoimi walorami przyrodniczymi, aby odwiedzić ten teren ze względu na czystość powietrza, piękne jeziora i ogromną ilość terenów zielonych. Na terenie Mazur znajduje się luksusowy obiekt – hotel SPA dr Irena Eris, który skupia w sobie wszystko, co najlepsze, jednocześnie utrzymując wysoki standard usług w połączeniu z eleganckim wystrojem wnętrz i designem oraz dbałością o każdy szczegół. To najlepsze hotele ze SPA w Polsce.

Instytut Kosmetyczny hotelu dr Irena Eris – SPA Warmińsko Mazurskie

Każdy hotel tej sieci posiada Instytut Kosmetyczny. Czym on właściwie jest? To miejsce, w którym realizuje się zabiegi kosmetyczne w oparciu o holistyczną pielęgnację. Są one dokładnie dobrane do spersonalizowanych potrzeb gości hotelu, wykwalifikowany personel wyposażony w odpowiednie preparaty i narzędzia najwyższej klasy zadba o relaks i pielęgnację na najwyższym poziomie. Holistyczne założenie ma na celu pielęgnacje nie tylko ciała, ale i duszy. 

Zabiegi oferowane przez Instytut Kosmetyczny 

Instytut świadczy rozmaite usługi pielęgnacyjne, ale co to właściwie znaczy i po co możemy sięgnąć, udając się do hotelu dr Irena Eris? Po pierwsze po bogatą ofertę masaży, są to masaże częściowe, całego ciała bądź klasyczne lub orientalne. Bardzo lubiany jest Argan Body Massage, który polega na masowaniu całego ciała ciepłymi kompresami, które są nasączone olejkami. Po podgrzaniu olejku zmienia się on w przyjemny, aromatyczny olej. Pobudza on skórę do regeneracji i sprawia, że jest ona bardziej nawilżona. Eliminuje również napięcia w mięśniach. Instytut w swojej ofercie prócz masaży ma do zaoferowania masę zabiegów na ciało i twarz, między innymi: peelingi, manicure, pedicure, zabiegi liftingujące, złuszczające, oczyszczające czy nawilżające. Rozmaitość usług pozwoli dobrać coś precyzyjnie dopasowanego do naszych potrzeb, cery i wymagań. Dodatkowo każdy zabieg jest poprzedzony konsultacją kosmetyczną, która pozwoli profesjonalistom dokładnie określić potrzeby i stan skóry. 

Powrót na górę