Nowoczesne żyrandole – futurystyczne i niebanalne

Nowoczesne żyrandole – futurystyczne i niebanalne

Nowoczesne żyrandole zaskakują i zachwycają oryginalnymi formami. Pragniesz zmiany? Chcesz odświeżyć wnętrze pokoju dziennego albo salonu? Sprawdź, jak ciekawe rozwiązania proponują współcześni designerzy. Oto dwie propozycje aranżacji wnętrza, w których w głównych rolach pojawią się nowoczesne żyrandole.

Masz dość klasycznych żyrandoli z niemodnymi abażurami? Projektanci oświetlenia nie próżnują. Przedstawiamy dwie propozycje nowoczesnej aranżacji wnętrza, w której nowoczesne żyrandole odegrają niepoślednią rolę!

Z wizytą u Kopernika

Gdyby wielki polski astronom Mikołaj Kopernik żył w naszych czasach, z pewnością powiesiłby sobie w pracowni ten żyrandol! Lampy wiszące Cosmo Light Amsterdam P04820CH oraz P04391CH jako żywo przypominają przyrząd do pomiarów astronomicznych, Ziemię, planety albo też przyrządy do ćwiczeń dla astronautów… Kosmos jest na wyciągnięcie ręki! Gdyby Pilot Pirx był postacią z krwi i kości, a nie tylko wytworem wyobraźni Stanisława Lema, wybrałby z pewnością jedną z powyższych lamp, by udekorować nią swój gabinet na odległej planecie. No cóż… Te niebanalne lampy po prostu działają na wyobraźnię! Do jakiego wnętrza będą się nadawać? Z pewnością najlepiej do urządzonego nowocześnie, futurystycznie, być może z elementami steampunk.

80 mil podmorskiej żeglugi

Gdyby kapitan Nemo zamieszkał na lądzie, z pewnością powiesiłby sobie ten żyrandol w salonie! Zuma line Dalen – lampa wisząca LED DL-2S Plus D przypomina unoszącą się z prądem w morskich głębinach meduzę. Geometryczne, opływowe formy, lekkość, matowe białe szkło… i wyobraźnia zaczyna pracować. Lampa wykonana jest z tworzywa sztucznego, ma kolor biało-srebrny, szerokość – 80 cm. Z pewnością idealnie pasować będzie do wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu, sprawdzi się też jako wystrój wnętrza w stylu skandynawskim. Lampy Cosmo Light i Zuma line, a także inne nowoczesne żyrandole dostępne są w sklepie lampystudio.pl. Zapraszamy na zakupy!

Powrót na górę