Studia na kierunku zarządzanie oświatą — Poznań

Studia na kierunku zarządzanie oświatą — Poznań

Jaki jest cel studiów na kierunku zarządzanie oświatą Poznań Uni-Terra     

 

Ten kierunek stworzony został, aby przygotować profesjonalną kadrę w dziedzinie zarządzania instytucjami oświatowymi oraz kadry kierowniczej do pracy w szkolnictwie. Kierunek zarządzanie oświatą Poznań przeznaczony jest dla kierowników samorządowej administracji oświatowej, dyrektorów, wicedyrektorów szkół oraz innych placówek oświatowo-wychowawczych, pracowników nadzoru pedagogicznego oraz dla osób posiadających wykształcenie wyższe chcących nabyć kwalifikacje do zarządzania placówką oświatową. Jedynym wymaganiem jest ukończenie studiów wyższych.     

 

Jak wygląda program na kierunku zarządzanie oświatą — Poznań?    

 

Program w Wyższej Szkole Uni-Terra jest naprawdę bogaty. Ten kierunek obejmuje takie zagadnienia, jak: zarządzanie strategiczne w kontekście prawnym, społecznym i finansowym, zarządzanie zasobami ludzkimi, przywództwo edukacyjne w szkole oraz polityka oświatowa – dyrektor jako lider w środowisku. Studia na kierunku zarządzanie oświatą Poznań trwają dwa semestry oraz składają się z 30 godzin praktyk, 200 godzin zajęć dydaktycznych (zajęcia 100% on-line, materiały dydaktyczne) w Poznaniu oraz z 200 godzin zajęć dydaktycznych (zajęcia stacjonarne, zajęcia on-line, materiały dydaktyczne) w Gdańsku. Maksymalna ilość punktów ECTS, którą można zdobyć to 30.     

 

Jak wyglądają opłaty za studia podyplomowe w Uni-Terra?    

Za studia na kierunku zarządzanie oświatą Poznań zapłacisz w 10 ratach po 270 złotych za miesiąc. Opłata wpisową wynosi 200 złotych. Dla absolwentów Wyższej Szkoły Uni-Terra oraz ODN Uni-Terra dodatkowy unikalny i jednorazowy rabat w wysokości 200 zł, który odliczany jest od czesnego. Dodatkowym atutem Wyższej Szkoły Uni-Terra jest to, że przy wyborze dwóch kierunków otrzymujesz 50% rabatu na tańszy kierunek! Obowiązuje Cię również tylko jedno wpisowe! Skorzystaj już dziś i zapisz się na kierunek zarządzanie oświatą Poznań!  

Powrót na górę