Twoje hybrydy z marką Victoria Vynn

Twoje hybrydy z marką Victoria Vynn

Zadbane dłonie, piękne paznokcie, błysk w oczach i uśmiech na twarzy- kto oprze się takiej kobiecie? Zapewniam, że nikt. Żeby dodać do tego efekt wow, wystarczy sięgnąć po profesjonalne produkty, które jeszcze bardziej podkreślą piękno.

Dobre hybrydy krok po kroku

Właściwe wykonanie paznokci hybrydowych to gwarancja ich trwałości i pięknego wyglądu. Odpowiednia stylizacja zależy więc od naszej cierpliwości i kilku kroków, których nie można pominąć.

  • przed nałożeniem lakieru stosujemy specjalną bazę do hybryd
  • nie nakładamy zbyt grubych warstw
  • lakier nakładamy tak, by nie pomalować skórek
  • zabezpieczamy brzegi paznokci
  • każda warstwa lakieru musi być utwardzona pod lampą
  • hybrydy utwardzamy topem, który utwardzi lakier

Te zasady powinny pomóc w odpowiedniej stylizacji. Oczywiście, można je wykonać samodzielnie, można też zwrócić się do profesjonalisty, który zadba o doskonałe hybrydy. Cena w tym wypadku będzie różniła się ze względu na miejsce i salon. Warto zwrócić uwagę na produkty, których używa stylistka.

Victoria Vynn produkty doskonałe

Victoria Vynn to amerykańska marka, która swoje produkty kieruje do stylistów paznokci. Nowoczesna, profesjonalna i inspirująca oferuje nieograniczone możliwości pracy, stylizacji, dekoracji oraz zdobienia paznokci. Najnowsze trendy, najlepsze produkty i atrakcyjne oferty to słowa, które najlepiej oddają charakter marki.

Każda stylizacja paznokci będzie małym dziełem sztuki z Victoria Vynn. Cena produktów i artykułów może zaś zaskoczyć zarówno profesjonalistów jak i kobiety, które malują paznokcie we własnych domach. Świetne promocje, rabaty i programy partnerskie umożliwią każdemu korzystanie ze światowych trendów. Odwiedź https://www.twojehybrydy.pl/

Powrót na górę