Jak dobrać pas do pończoch?

Jak dobrać pas do pończoch?

Coraz więcej Polek dostrzega ostatnimi czasy zalety, płynące z noszenia rajstop oraz pończoch. Z tego też powodu, jednym z najchętniej kupowanych akcesoriów jest obecnie pas do pończoch, zapewniający nie tylko zmysłową prezencję, ale także komfort noszenia bielizny. Znika już bowiem ogólne przekonanie, że pasy są jedynie powabnymi dodatkami, kupowanymi w sex shopach. To element bielizny tak samo normalny, co stanik czy stringi.

Należy jednak pamiętać, że pas sam z siebie również powinien stanowić uzupełnienie całej kreacji – nieprawidłowo dobrany, nie zdoła on bowiem spełnić swojej estetycznej roli. O czym powinnyśmy zatem wiedzieć, zanim udamy się do sklepu w celu zakupu paska?

Pasy do pończoch w renomowanych sklepach internetowych

Jeśli szukamy pasa do pończoch, który ma nam umożliwić noszenie rajstop na co dzień, nie warto jest kierować się stereotypowym myśleniem, nakazującym zakup takiego akcesorium w sex shopie. Powód jest prosty – dodatki, sprzedawane w takich sklepach, mają na celu wyglądać znakomicie w samej sypialni. Ich zapięcia będą jednak odpinać się dość często podczas chodzenia w nich na co dzień. Nie warto jest też kupować pasków w zwykłych sklepach – są one bowiem stosunkowo niskiej jakości. Najlepszą opcją są tu renomowane sklepy Online, na przykład polski By Ann. Znajdziemy tu bogaty wybór pasków, odznaczających się nie tylko przystępną ceną, ale także wysoką jakością wykonania.

Rozmiar pasa do pończoch

Chociaż niewielki, pas do pończoch powinien być dobrany przede wszystkim pod kątem naszych wymiarów. Jeśli nie jesteśmy pewne, który rozmiar będzie dla nas odpowiedni, powinnyśmy zmierzyć się w talii, brzuchu, biodrach oraz pod pośladkami. Kupowany pas nie może być bowiem ani zbyt ciasny, ani zbyt luźny. Złe jego dobranie sprawi, że nasze pończochy będą zsuwać się przez cały czas, zaś sama estetyka podczas pokazania nóg również nie wypadnie najlepiej. Warto jest także zwrócić uwagę na ilość samych podwiązek. Przyzwoite pasy powinny mieć ich sześć, chociaż dla pewności możemy postawić także na pasek z ośmioma podwiązkami. Da nam to gwarancję, że całość będzie się idealnie trzymać, nie stwarzając kłopotliwych sytuacji. Zobacz więcej na https://byann.pl/pl/c/Pasy-do-ponczoch/23

Powrót na górę