Przekazy pieniężne na Ukrainę — wypróbuj EasySend!

Przekazy pieniężne na Ukrainę — wypróbuj EasySend!

Czym tak naprawdę jest EasySend?

Jest to jedna z najlepiej ocenianych firm, która bierze czynny udział w przelewach międzynarodowych, takich jak przekazy pieniężne na Ukrainę. Średnia ocen na niezależnym portalu opinii TrustPilot ich pracy wynosi aż 4,8/5! Na rynku obecni są od 2006 roku i w tym czasie pomogli już ponad 100.000 klientów w całej Europie! Działają na podstawie licencji FCA, czyli brytyjskiego odpowiednika polskiej Komisji Nadzoru Finansowego, a także uzyskali licencję ochrony danych osobowych (ICO) nr Z2973216. Stosują najnowocześniejsze protokoły bezpieczeństwa — HTTPS, SSL i SSH o długości klucza nie mniej niż 256 bitów.

Jak odebrać pieniądze w Ukrainie?

Przekazy pieniężne na Ukrainę mogą wydawać się skomplikowane, jednak nic bardziej mylnego! Cały proces jest naprawdę prosty, ale jak odebrać je w Ukrainie? Do wyboru są aż cztery opcje. Pierwsza z nich to otrzymanie środków bezpośrednio na swoją kartę Mastercard w UAH – nie wymaga to żadnych dodatkowych czynności. Drugą opcją, aby otrzymać przekazy pieniężne na Ukrainę, jest odbiór środków w aplikacji Privat24 na swoim telefonie i przesłanie ich bezpośrednio na swoją kartę w hrywnach, oczywiście po kursie PrivatBank. Trzecia opcja to odebranie pieniędzy w jednym z 8000 punktów odbioru po okazaniu dowodu tożsamości. Ostatnią jest odbieranie środków w jednym z 30 000 terminali lub bankomatów PrivatBank.

Ekspresowe przekazy pieniężne na Ukrainę na kartę Mastercard

Usługa ta jest niesamowicie popularna i nie ma w tym nic dziwnego! Jest to najszybszy sposób, aby przekazy pieniężne na Ukrainę dotarły do naszej rodziny na czas. Czas realizacji wynosi jedynie 10 minut, jeśli zlecisz go między 8 a 18 w dniu roboczym. Pierwszy ekspresowy przelew na kartę Mastercard jest w 100% darmowy, a każdy kolejny to koszt 7,99 zł niezależnie od wysyłanej kwoty. W momencie braku posiadania karty Mastercard są dwie opcje: przelew z odbiorem w Privat24 oraz przekaz gotówkowy. Ten pierwszy może zostać zrealizowany nawet w 10 minut, a pieniądze można odebrać w jednym z punktów sieci Privat24 lub w aplikacji mobilnej Privat24. Przekaz gotówkowy sprawdzi się idealnie u osób, które nie korzystają z usług bankowych.

Powrót na górę