Szpilki czółenka

Szpilki czółenka

Szpilki czółenka były ulubioną zabawką córki wodza Apaczów, Tatiany. Dziewczyna, choć dojrzewała w indiańskiej wiosce, bez internetu i bez nowoczesnych narzędzi, szybko się uczyła i teraz, będąc na drugim roku studiów IT, powoli wysuwała się na prowadzenie pod względem średniej ocen.

Od początku była faworytką profesorów szanowanej w całych Stanach uczelni Uniwersytetu w Pensington, pod New Jersey, teraz do tego zaczęła powoli zyskiwać sobie sympatię kolegów i koleżanek. Jej czółenka damskie eleganckie, tradycyjny środek komunikacji rzecznej w plemieniu, z którego pochodziła, na początku budziły tylko śmiech i drwiny, ale teraz powoli to się zmieniało.

Czółenka Damskie Sklep Internetowy

Uniwersytet w Pensington miał długą tradycję, związaną ze wspieraniem integracji rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej z resztą społeczeństwa. Od początków istnienia, przez lata, zawsze co najmniej dwóch lub trzech profesorów pochodziło z któregoś z plemion indiańskich, żaden z nich jednak nie przypływał do pracy czółnem. Tatiana była świadoma tego faktu, co jednak, nie przeszkadzało jej wierzyć w siebie i swoje plany na przyszłość. Ulubionym przedmiotem dziewczyny był marketing, a na lewej ręce wytatuowała sobie podsumowanie swoich planów na najbliższe miesiące: czółenka damskie sklep internetowy. Tamtego lata wody w Saskatchewan, jeziorze nad którym stacjonowało plemię Tatiany były wyjątkowo zimne, co jej sprytny pobratymcy, z których wielu miało więcej niż iskrę przedsiębiorczości w sobie, postanowili wykorzystać, produkując nowy model: czółenka damskie eleganckie, ocieplane. Łodzie sprzedawały się wspaniale.

Powrót na górę